نکاتی برای انجام اسباب کشی ایده آل

نکاتی برای انجام اسباب کشی ایده آل

1398/4/19 154 0

نکاتی برای انجام اسباب کشی ایده آل

نکاتی برای قبل و بعد از اسباب کشی

برای انجام هر کار برنامه ریزی قبلی و نظم جزء ملزومات می باشد .موارد زیر نکاتی هستند که رضایت شما از تیم کارگران و رضایت کارگران را از شما حاصل می کنند که ماحصل آن کیفیت کار و رضایت شما می باشد.
از یک هفته قبل از اسباب کشی حتما تمامی وسایل منزل رابسته بندی نموده و اگر شرایط شما ایجاب می کند از سرویس وی آی پی اتوبار(بسته بندی حرفه ای)بهره مند گردید، در غیر این صورت حتما درب کارتن ها را چسب کاری کرده و بابند پلاستیکی ببندید.حتما مابین شکستنی ها پارچه و یا پلاستیک حباب دار قرار دهید به طوری که درب کارتن ها کاملا بسته باشد هیچ زمانی دقیقه نود یا یکی دو ساعت قبل با اتوبار هماهنگ نکنید .حتما  لباسشویی،گاز، بخاری را از لوله ها جدا و آماده حمل نمائید .حتما قبل از رسیدن پرسنل یخچال فریزر را خالی بفرمائید و چسب پهن را حتما در دسترس داشته باشید.
حتما دور روز قبل با یک اتوبار تماس بگیرید و مبدا و مقصد را عنوان کنید و در صورت داشتن یخچال ساید یا تردمیل و یا گاوصندوق یا شیشه های میز ناهار خوری هشت نفره به بالا آنها را به اطلاع اتوبار برسانید.
خدمات اسباب کشی در هیچ کجای ایران بیمه ندارد ، مراقب باشید به خاطر عنوان کردن کلمه بیمه نامه و یا فرستادن تکه کاغذ که از پرینتر بیرون آمده است مبلغ بیشتری پرداخت نکنید، بیمه نامه فقط در اسباب کشی شهر به شهر موجود است که آن هم در موارد خاص تصادف کامیون حمل و... می تواند به شما خسارت پرداخت کند.
به هیچ عنوان در صورت امکان اسباب کشی تان را به خاطر ترافیک کاری در روزهای پنج شنبه و جمعه انجام ندهید چون یا کارگران عجله می کنند یا این که شدیدا خسته به منزل شما می آیند.
قبل از این که کامیون حمل اثاثیه به همراه پرسنل به آدرس شما مراجعه کنند حتما جای پارک خاور را فراهم نمائید، 
در زمان بارگیری به هیچ عنوان در نحوه حمل بار توسط کارگران دخالت نکنید مواردی بوده که صاحب خانه محترم اصرار داشته است که یخچالشان سرو ته حمل بشود.
پس از بارگیری زودتر از پرسنل به منزل جدید رفته و جای پارک کامیون را فراهم نمائید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر